تمام

بیشتر از ده ساله دارم اینجا مینویسم و خیلی وقتها خواستم برم یه جای دیگه ولی حیفم اومده. دوست داشتم همین جای قدیمی باشم. برعکس زندگی واقعیم که خونه به دوشم اینجا نخواستم آواره باشم. 

ولی دیگه دارم میرم. راستش حوصله نداشتم همه اش مراعات کنم که وبلاگم یهو نابود و بسته نشه. "احتمالا" تو وبلاگ جدید اصلا فارسی هم ننویسم.... نمیدونم هنوز.... ولی احتمالا اینجوری کمتر آدمهای روانی میان سراغم.... اونهایی که میخوان منو واسه قبول نداشتن عقاید پوسیده شون بازخواست کنند.... اونهایی که نه تنها کشور منو گرفتند چشم ندارند این یه صفحه رو تو این دنیای اینترنت ببینند!.... خب الاغ روانی دوست نداری نخون! مگه مجبوری؟....همینطور که شما با دیدن پستهای من عصبانی میشید منم حالم از شما به هم میخوره! 

تازه اسم این وبلاگ هم عاطفه و یلداست که خودش داستان داره و الان دیگه یلدایی نیست (یعنی سالهاست که دیگه نیست) و منم بهتره برم جایی فقط برای خودم. باید خیلی زودتر میرفتم!

خلاصه خواستم بگم این وبلاگ دیگر آپدیت نمیشود. یه جای دیگه باز کردم تو یه جای غیر مرتبط با این حکومت! اونهایی که دوست دارند میتونند ازم بخوان براشون میفرستم آدرس رو (راه بدجنسی واسه گرفتن آمار آدمهای خاموش). کسایی که میخوان در آینده بخونند وبلاگ رو بدونند که نویسنده کاملا لاییک هست و به خدا و زندگی بعد از مرگ و خضعبلات این چنینی اعتقادی نداره!اگه این ناراحتتون میکنه چه بهتر! شما رو به شر ما رو به سلامت!

 از این وبلاگ هم یه نسخه کپی گرفتم که شاید بعدها گذاشتمش واسه وبلاگ جدید تا نشون بدم همچین جدید هم نیستم.

خداحافظ! 

/ 22 نظر / 131 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shahrokh

Hi Dear Please send me your new address because i like your writing

shahrokh

Hi Dear Please send me your new address because i like your writing

سیروس

سلام عاطفه جان سال نو مبارک ادرس وبلاگ ت رو برام بفرست

بهاره

سلام مدتی هست که اینجارو می خونم ناراحت شدم که تعطیل شد ممنون میشم اگه واسم آدرس جدیدتو بفرستی

salam,adrese jadideto mikham albate age emkanesh bashe mamnoonn

نیما

سلام عاطفه خانم. من از خواننده های دایمی وبلاگ شما بودم. چه زمانی که ایران بودید و چه زمانی که رفتین چان هاپکینز و الانم که تو داویس هستید. از مطالبتون خیلی خوشم میاومد و یه جوری حرفای دل ماها تو ایران بودن. لطفا اگه ممکنه ادرس جدیدتون جایی وبلاگی سایتی رو که جدیدا توش مینویسین رو به منم ارسال کنین. البته اگه قابل دونستین. قربان شما. سلامت و شاد باشید

sirous

سلام ادرس وبلاگ جدیدت برام میفرستی

بشیر

سلام عاطفه اگر توی گوگل " پرکن پیاله را" سرچ کنی، وبلاگت جزو اولین هاست و من هم اینجوری یکی دو سال پیش اینجا اومدم. بعدش چندتا از پستات را خوندم و خوشم اومد. امروز بعد از مدتها یاد این آهنگ و این وبلاگ افتادم و دوباره برگشتم. در همین حال نیز داشتم این شعر را با صدای شجریان گوش میدادم و این پست را خوندم. راستش دلم گرفت. حیفه که نباشی و میدونو خالی کنی. حیف از شماها که از این مملکت میرید و اینگونه برای همیشه دل می کنید. اینجا هنوز وطن شماست و اینو کسی نمیتونه از شما بگیره. امیدوارم دوباره برگردی

بشیر

سلام عاطفه لاقل آدرس جدیدتو به من بده. ایمیل من:bshadravan@yahoo.com

نسیم گلاب

سلام خوبی؟ منم به خدا اعتقاد ندارم ولی همیشه میگم خدا یا شکرت. تناقض نداره. یعنی در نگاه اول شاید داره اما وقتی عمیق میشی میبینی نداره. ادرس وبلاگ جدیدت رو برام ایمیل میکنی؟ من از گوگل پیدات کردم و دوست دارم بیشتر بشناسمت مرسی. هر موقع این متن رو دیدی برام ادرس وبلاگ جدیدت رو بفرست . مرسی عزیزم.