کرگز لیست

تو جریان خونه پیدا کردن و اثاثیه فروختن و اینها هی به یه وبسایتی سر میزنم که اینجا معروفه به اسم "کرگز لیست". یعنی تو این وبسایت هرچی بگی هست.از کرایه خونه و فروش وسایل خونه تا آگهی خدمات مختلف و جتی کلاس های مختلف. یه قسمتی هم داره واسه بالای هجده که ملت دنبال دوست دختر یا پسر و یا حتی س.. پارتنر اینها هستن و هیچ نظارتی هم نیست. اتفاقا چند سال پیش یه آقایی سراغ آگهی دهنده های ماساژ اینها رفته بود و دو نفر رو دزدی کرده بود ازشون و یه نفر رو کشته بود که کلی هم این داستان سر و صدا کرده بود و حتی از روش فیلم سینمایی هم ساختن. بعد اون یه مدت این قسمت وبسایت درش تخته بود ولی بعد یه مدت کوتاه باز راه افتاده بود. چند وقت یه بار هم یه سری جرمهای کوچکتر ازش گزارش میشه.

حالا اینها رو گفتم بگم من سر همین خونه اینها هی میرم این وبسایته و یه سر هم به اون قسمت به خصوص زدم محض کنجکاوی. فکم افتاد. میدونید چی دیدم؟ ملت رسما تبلیغ برده داری کرده بودن (بیشتر برده های س..ک...صی.). اما یه سری هم بود مثلا طرف گفته بود من هیچ رابطه جنسی نمیخوام میام خونه ات هرکاری بگی میکنم بهم فحش بده من برم. یا یکی گفته بود من میخوام ببرم یکیو خرید کنم واسش و همین. هم زن هم مرد. یکی زده بود من برده رسمی میخوام باید پاسپورتتو بدی به من و رسما هم جساب بانکیت اینها رو بدی بریم یه کشور دیگه و رسما برده من باشی. یعنی هر چیز کثیف و احمقانه ای بود. یه سری هم خودشون مثلا اینها رو خواسته بودند که مثلا شکنجه شن و تو قفس باشن. اصلا یه وضعی! ببین آدمیزاد چه کارهایی با خودش میکنه! چندش! 

من این بی دی اس ام رو شنیده بودم ها ولی فکر نمیکردم اینقدر بد باشه. تازه تو آمریکا خیلی چیزهاش غیر قانونی هستش ولی بعضی جاها مثلا آلمان میشه این برده و مستر قرارداد بنویسن و پاشو امضا کنند و بعد اون اگه سر این "برده" یه بلایی آورده بشه توسط این مستر دیگه طرف مجرم حساب نمیشه و یا اینکه حداقل جرمش خیلی خفیفتر خواهد بود. 

 

 

/ 7 نظر / 90 بازدید
مانی

این چیزی که نوشتی خیلی جالب بود. نشون می ده آدمی زاد به طور کامل آدم بشو نیست. نمی دونم شاید اونا مشکل روانی دارن خوب. راستی یک سری از این فیام های ترسناک هم هستن که من اصلآ نمی تونم باهاشون ارتباط برقرار کنم مثلآ رانگ ترن و ارّه و اینا. یعد من نمی دونم اونایی که اینا رو دوس دارن و می بینن و هیجان زده هم می شن و خوششون می آد مشکل دارن یا من که جلو چشمم رو می گیرم وقتی مثلآ یک سری آدم می ریزن سر یکی دیگه و می خورنش و خون می پاچه و اینا. کلآ معلوم نیست چه اتفاقی داره می افته و بعضی آدم ها چشون شده. این که می گی یکی خودش اومده گفته من رسمآ می خوام برده باشم خوب خیلی چیزا رو نشون می ده. تمی دونم اما خیلی ناراحت شدم وقتی این رو خوندم. مدت ها بود فکر می کردم آدم ها خودشون می تونن گلیم خودشون رو تو این دنیا از آب بکشن بیرون و نیروی عقل و استدلالشون کافیه اما وقتی آدم یک همچین حرکت هایی رو می بینه ناامید می شه. به هر حال ممنونم بابت اینکه این پست رو گذاشتی و ابراز انزجار کردی از این قسمت این وبسایت.

محمد

م. میام خونه ات هرکاری بگی میکنم بهم فحش بده من برم!! سلام كلي خنديدم خلي فان بود ..فكر كن طرف و بياري كلي ازش كار بكشي بعد اخر سر فحشش بدي !!! واقعا چه احمق هايي پيدا ميشن ..منو ياد اين گفته انداخت شك دارم براي هستي مرزي نباشد اما براي حماقت بشر هيچ مرزي وجود ندراد..

عادل

اینجاست که آدم به قانون بقای جهل انسان در طول تاریخ پی می بره

میما

fkl;kfl;kdflksdl;klksdglklsdg

هلال

هاها اونوقت اونی که میخواست بره کار بکنه فحشم بخوره پول میگرفت یا میداد ؟ چقدر مثلا پول ؟ نه به جهان سومی که واسه ی نون شبش میلنگه واسه ی ازدواج و رگیولار سکسش معطله نه به اینهایی که در اوج رفاه ، رسما رفاه زده میشن بنازم کار خدا و دنیا رو

طغال

اکثر اونایی که میگن میخوان برده باشن اون لحظه شه وتی شدن×نمیفهمن